Portfolio

Rozšiřte s námi portfolio služeb a nabídněte klientům nové zážitky a možnosti.

Pomůžeme Vám zrealizovat Vaše nápady a vize, nebo navrhneme kompletní

řešení na míru. Nenabízíme jen produkty, ale partnerství.

 

Tvorba webových aplikací – web development + web design

 

Web development

Webové stránky jsou obvykle místem, kde se zákazník s firmou seznámí a udělá si o ní základní názor. Proto by měly být funkční a přehledné. To je 1. krok úspěchu.

Vždy, když tvoříme webové stránky, ať už jednoduché prezentace, nebo komplexní webové aplikace, dbáme na to, aby se správně zobrazovaly na všech mobilních zařízeních a fungovaly na všech operačních systémech.

Webové stránky nejsou jen to, co vidí běžný uživatel. Vyvineme pro vás serverové zázemí pro webové aplikace a přehlednou uživatelskou administraci. Samozřejmostí je vždy také proškolení Vašich zaměstnanců, aby vše mohli naplno využívat.

 

Mobile development

Telefon má většina z nás stále v ruce a tak 70% vyhledávání probíhá právě jeho prostřednictvím. Vytvoříme Vám software pro chytré telefony, tablety a další mobilní zařízení. Zvládáme iOS i Android.

 

Design

Pro webovou stránku navrhneme atraktivní grafický design, který respektuje nejnovější trendy. To nejdůležitější, co dáme Vašim stránkám je ale vizuální identita. Vytvoříme jednotný, nezaměnitelný a snadno zapamatovatelný styl, který Vás snadno odliší od konkurence.

 

Příklady webových a mobilních aplikací

 

ECM – Elearning content managment a studijní portály

Naše chlouba, věříme, že budoucnost je v cloudu. Učení je díky němu nejen jednodušší, ale hlavně rychlejší. Hlavní výhodou je možnost ukládání veškerých souborů a jejich správa v online knihovnách, které studentům i lektorům umožňují nepřetržitý přístup všude na světě.

 

CRM

Díky CRM můžete zlepšovat vztahy se svými zákazníky, snadno s nimi komunikovat a nabízet jim správný servis. CRM software je program, díky němuž můžeme přehledně shromažďovat veškeré potřebné údaje o klientech, např. kontakty, obraty a informace o poskytovaných službách a produktech. Zároveň Vám tento nástroj pomůže sdílet veškerá data s týmem, jednoduše spravovat transakce jako jsou objednávky, fakturace nebo dodací listy. Díky tomu můžete jednoduše zpracovávat data a vyhodnocovat obchodní aktivity.

 

Firemní interní systémy

Jednodušší komunikace mezi vedením, odděleními a jednotlivými zaměstnanci, snadné sdílení dokumentů, správa dat, přehlednost a bezpečnost jsou hlavními benefity firemních intranetů. Dle konkrétních požadavků vytvoříme kvalitní Intranet, který bude zlepšovat fungování Vaší firmy.

 

Eshopy

Ať už začínáte s podnikáním na internetu, nebo chcete pořádně nakopnout stávající byznys, budete potřebovat přehledný a komplexní eshop. Protože si každý eshop žádá specifické funkce, design a obsah, je součástí našeho servisu také odborné poradenství. Efektivita, funkčnost a bezpečnost jsou u nás vždy na prvním místě.